Фотокниги Прінтбук

Cторінки фотокниги Прінтбук надруковані на цифровій  машині і зібрані в книжковій палітурі без використання щільної основи між аркушами, завдяки чому в ній можна розмістити до ста сторінок без обмежень у виборі фотографій. Висока якість повнокольорового цифрового друку забезпечує насиченість, яскравість, чітке відтворення деталей зображення, а використання спеціального паперу та чорнил гарантує збереження ваших знімків на довгі роки. У виготовленні фотокниг Прінтбук ми використовуємо виключно оригінальні папери преміум рівня якості та сертифіковані матеріали для оформлення фотокниг, призначені для створення книжкової палітури.
В нашій палітрі матеріалів для оформлення обкладинок представлені вишукані та елегантні відтінки, які традиційно використовуються в книжкових палітурах, і при замовленні фотокниги ви можете вибрати колір, що найбільше відповідає дизайну та стилю вашої книги. Всі варіанти декору обкладинки ідеально поєднуються з відтінками тканини та екошкіри, представленими в нашій галереї:

Фотовставка - фотографія в бiлому паспарту в класичному або квадратному форматі.
Металева вставка в відтінках "срібло" або "золото" з персонализацією - текстом, логотипом, монограмою, iн.
Тиснення на тканині і екошкірі за індивідуальним дизайном в відтінках "срібло", "золото" або без заповнення рель'єфу.

Кольори обкладинок з тканини

Кольори обкладинок з екошкіри

Кольори обкладинок з велюру

*зв'яжиться з нами, якщо вас цікавлять кольори, не представлені в палітрі.

ПРЕЗЕНТАЦІЙНІ БОКСИ

Бокси з натурального дерева з висувною кришкою зручні для зберігання фотокниг і ідеальні для оформлення презентів. Бокси виготовлені з дубу або ясеню за індивідуальними розмірами і можуть бути персоналізовані за допомогою лазерного гравіювання.30*40 см в книжковому і альбомному форматі 20 стор. 1000 грн. Дод.стор. 10 грн.
25*33 см в книжковому і альбомному форматі, 30*30 см 20 стор. 900 грн. Дод.стор. 9 грн.
22*28 см і 20*30 см в книжковому і альбомному форматі, 25*25 см 20 стор. 800 грн. Дод.стор. 8 грн.

Ціна фотокниги нестандартного розміру розраховується індивідуально
Додатково: тиснення на обкладинці - від 300 грн., презентаційний бокс з натурального дерева - від 400 грн.